Co se nám v březnu povedlo:

01.04.2010 14:05

23. března 2010 proběhl dopolední workshop estetické výchovy.

S 15 pedagogy partnerských škol projektu Škola pro život se podělily naše 3 paní učitelky, které mají zkušenosti s touto tématikou. Dopoledne vyvrcholilo společnou prací v učebně estetiky.

Hudba nás spojuje

Každá třída si vybrala nějaký žánr, hudebníka, zpěváka a sbírala informace. Na závěr jsme se všichni sešli na chodbě a společně si zazpívali.

Velikonoční dílny a jarní výstava

Všichni žáci se zapojili do dílen, kde tvořili velikonoční ozdoby z tradičních i netradičních materiálů. Tyto výrobky a další výrobky z hodin pracovního vyučování jsme instalovali  na výstavě, která se uskutečnila dle plánu 30. a 31. března v tělocvičně naší školy. Další exponáty dodaly i ostravské školy - ZŠ Na Vizině, ZŠ U Haldy, ZŠ Halasova a ZŠ Přemysla Pittra. Skupiny žáků z těchto škol nás se svými vyučujícími navštívili.

Spaní ve škole

Z úterý 30. na středu 31. března žáci usínali při čtení pohádky a poslechu ukolébavek ve škole. Zúčastnili se především prvňáčci, druháci, žáci pátého ročníku a jeden žák sedmé třídy. Odpoledne děti sportovaly na školní zahradě, někteří chlapci si vyráběli ve školní dílně pálky ze dřeva. Výbornou večeři - bramborový guláš, zapečené brambory a opékané párky - uvařila maminka jednoho žáka. Akce se povedla!

NAVŠTIVTE NAŠI FOTOGALERII !!!

Zpět

Vyhledávání

© 2008 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořeno službou Webnode